اخبار ویژه

اشتغال مستقیم 40 نفر در شرکت کیمیاکاران فردوس

کد خبر : 6017
چهارشنبه 12 آبان 1395 - 06:18
مدیر عامل شرکت کیمیاکاران

مدیر عامل شرکت کیمیا کاران فردوس عنوان کرد:با توجه به کارگروه رفع موانع تولید درسطح شهرستان و ثبت نام در سامانه بهین یاب برای وام به بانک ها مراجعه کردیم اما متاسفانه با توجه به وثیقه ها و شرایط سخت بانک ها این کارگروه نیز دردی از ما دوا نکرد.

به گزارش سازمان بسیج کارگری خراسان جنوبی ، مدیر عامل شرکت کیمیا کاران شهرستان فردوس در گفتگو با فردوس برین عنوان کرد: شرکت کیمیا کاران این شهرستان در سال 83 ودر زمینه مصالح ساختمانی وبلوک های سقفی شروع به کارکرده است.

سلمان علیزاده در ادامه گفت: در سال 88 خط تولید اسید سولفوریک و در سال 90 خط تولید کود های شیمیایی انواع سولفات وفسفات راه اندازی شده است.

وی در ادامه گفت: شرکت کیمیاکاران شهرستان فردوس دارای 5 خط تولید فعال و اشتغال 40 نفر به صورت مستقیم و 10 نفر غیرمستقیم می باشد.

مدیر عامل شرکت کیمیا کاران فردوس خط تولید اسید سولفوریک، سوپر فسفات، تولید پلت مرغی غنی شده، سولفات آهن و سولفات مس را 5 خط تولید فعال این کارخانه عنوان کرد.

علیزاده با اشاره به اینکه 90 درصد مشکلات این کارخانه نبود نقدینگی است گفت: فاصله زیاد شهرستان با مراکز استان های همجوار، نبود بازار فروش در استان خراسان جنوبی ونبود نیروی کارآمد انسانی 10 درصد مشکلات دیگری است که مربوط به خود شهرستان است.

[[{"fid":"14182","view_mode":"default","type":"media","attributes":{"height":"476","width":"847","class":"media-element file-default"},"link_text":null}]]

وی تصریح کرد: برای فروش باید تولیدات خود را به مرکزاستان های همجوار حمل کنیم که متاسفانه به علت وجود واسطه ها در این بین قیمت برای مصرف کننده افزایش می یابد وبرای رقابت مجبورهستیم قیمت هار پایین بیاوریم وهمین عاملی برای عدم سوددهی می شود.

مدیر عامل شرکت کیمیا کاران فردوس عنوان کرد: شرکت کیمیا کاران نیاز به 2 میلیارد تومان سرمایه در گردش دارد که با توجه به کارگروه رفع موانع تولید درسطح شهرستان و ثبت نام در سامانه بهین یاب برای وام به بانک ها مراجعه کردیم اما متاسفانه وثیقه ها و شرایط سخت بانک ها این کارگروه نیز دردی از ما دوا نکرد.

علیزاده ادامه داد: متاسفانه مجبورشدیم جهت اخذ این میزان اعتبار به بانک ها برای گرفتن وام با بهره بالا مراجعه نماییم ومقداری از اعتبار را فراهم کنیم.

وی در پایان با اشاره به گلایه برخی از کارگران این شرکت گفت: حقوق ماهیانه کارگران به مدت 4 ماه و آن هم به خاطر نوسازی کارخانه به تعویق افتاد که با برنامه ریزی سعی بر پرداخت کامل آن داریم.

[[{"fid":"14183","view_mode":"default","type":"media","attributes":{"height":"442","width":"786","class":"media-element file-default"},"link_text":null}]]

ارسال توسط : ناشناس (تایید نشده)
بازدید
دیدگاه