اخبار ویژه

دیدار تشکل های کارگری با نماینده ولایت فقیه در خراسان جنوبی

کد خبر : 7711
چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 - 17:22
دیدار تشکل های کارگری با نماینده ولایت فقیه استان

به گزارش خبرگزاری بسیج کارگری در آستانه هفته کار و کارگر و بسیج کارگری، تشکل های کارگری خراسان جنوبی با آیت ا... عبادی نماینده محترم ولایت فقیه در استان دیدار کردند.

در این دیدار آیت ا... عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه کار وتلاش در تمام زمینه ها ودستاوردها موجب سرفرازی واستقلال کشور می شود گفت : باید ارزش والای کار وکارگر در جامعه اسلامی حفظ ومورد توجه ویژه باشد .
آیت ا... عبادی با اشاره به اهمیت کار افزود: کار عبادت بوده واگر عبادت هفتاد جزء است بهترین نوع ان کاروکسب روزی حلال است .
وی با اشاره به اینکه علت وجود مشکلات متعدد در نظام ، عدم پیاده کردن کامل قانون اساسی بوده گفت : باید اعتراف کنیم که تاکنون نتوانسته ایم قانون اساسی را که بر اساس اسلام تنظیم شده است را پیاده کنیم . وی افزود باید با تلاش، کار و تولید اشتغال را در کشور مضاعف کنیم چرا که این تلاش است که می تواند ارزش مکتبی را حفظ کند وباید همواره برعزت کارگران در جامعه افزوده شود .
در ابتدای این جلسه مهندس سنجری مدیرکل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی گزارشی از وضعیت جامعه کار وکارگری در استان را ارائه نمود .

آلبوم عکس:  

ارسال توسط : ناشناس (تایید نشده)
بازدید
دیدگاه