اخبار ویژه

صادرات نخستین محموله 100 تنی شمش منیزیم فردوس به آلمان

کد خبر : 5120
یکشنبه 10 مرداد 1395 - 06:12

مدیرعامل کارخانه شمش منیزیم فردوس از صادرات نخستین محموله 100 تنی این کارخانه به کشور آلمان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج کارگری خراسان جنوبی ، فرامرز کافی  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: پس از مدت‌ها تلاش شبانه‌روزی و همچنین تولید مداوم و با کیفیت در سه ماه گذشته، مذاکره جدی با طرف‌های خارجی نتیجه داد.

وی گفت: پس از مذاکره با کشورهای مختلف برای صادرات محصول، نخستین سفارش صادراتی به مقصد آلمان به وزن 100 تن از کارخانه شمش منیزیم فردوس نهایی شد.

[[{"fid":"11321","view_mode":"default","type":"media","attributes":{"height":"418","width":"600","class":"media-element file-default"},"link_text":null}]]

مدیرعامل کارخانه شمش منیزیم فردوس افزود: در حال حاضر خط تولید کارخانه با دو کوره در سه شیفت دایر است و بر اساس برنامه‌ریزی قبلی تا پایان شهریورماه سال جاری، تعداد کوره‌ها به چهار کوره فعال از مجموع هفت کوره برسد.

کافی تصریح کرد: به طور قطع با تداوم تولید ضمن افزایش ظرفیت، بازارها و مشتریان جدیدی جذب می‌شوند.

[[{"fid":"11322","view_mode":"default","type":"media","attributes":{"height":"418","width":"600","class":"media-element file-default"},"link_text":null}]]

وی یادآور شد: در دوره جدید راه‌اندازی خط تولید کارخانه شمش منیزیم فردوس، از مشاوره کارشناسان داخلی و خارجی کمکی گرفته نشده و تنها با دقت نظر پرسنل بومی شهرستان راه‌اندازی شده که این موضوع تعجب همه متخصصان امر را به دنبال داشته است.

مدیرعامل کارخانه شمش منیزیم فردوس گفت: امید است در آینده‌ای نزدیک با ورود به بازارهای صادراتی، شرایط موجود به نحو قابل توجهی بهبود یابد و با راه‌اندازی صنایع پایین دستی، بیشترین ارزش افزوده را ایجاد و منافع آن را در منطقه حفظ کنیم. 

 

ارسال توسط : ناشناس (تایید نشده)
بازدید
دیدگاه