اخبار ویژه

مدیر عامل کویرتایر کارفرمای نمونه کشور شد

کد خبر : 5098
سه شنبه 5 مرداد 1395 - 05:57

مهندس زینلی مدیر عامل کارخانه لاستیک سازی استان در پنجمین همایش ملی تکریم کارفرمایان نمونه ایران به عنوان کارفرمای نمونه کشوری، معرفی شد.

به گزارش خبرنگار بسیج کارگری استان ، مدیرعامل شرکت کویر تایر با حرکت در مسیر سیاست های اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال پایدار در پنجمین همایش ملی تکریم کارفرمایان نمونه ایران به عنوان کارفرمای نمونه کشوری، معرفی شد. آقای مهندس زینلی، تعامل سازنده با سازمان تأمین اجتماعی درجهت پرداخت حقوق سازمان و خوش حسابی و پرداخت به موقع حق بیمه 1200 نفر از کارکنان و ایجاد دلگرمی و انگیزه خدمت بین کارکنان را از مهمترین فاکتورهای معرفی کویرتایر به عنوان برترین های کشور در این همایش ملی اعلام کرد. پنجمین همایش ملی تکریم کارفرمایان نمونه سازمان تأمین اجتماعی با حضور وزیران دادگستری، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی برگزار گردید که هدف آن تقدیر از کارفرمایانی است که در شرایط تحریم و مشکلات اقتصادی موفق به حفظ جریان تولید کشور و اشتغال نیروهای کار شده اند. در این همایش که همزمان با اولین سالگرد تشکیل شورای راهبردی شرکای اجتماعی برگزار گردید در حضور اعضای این شورا به 33 تن از کارفرمایان نمونه کشوری از جمله مدیرعامل شرکت، تقدیرنامه و تندیس همایش اهدا شد.

[[{"fid":"11285","view_mode":"default","type":"media","attributes":{"height":"563","width":"890","class":"media-element file-default"},"link_text":null}]]

ارسال توسط : ناشناس (تایید نشده)
بازدید
دیدگاه